Kategoriler
Your Cart
Title of the document

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Hakkımızda

Conceria Pelle olarak, zarif ve yenilikçi tasarımlarımızla çanta, cüzdan, aksesuar gibi deri ürünler üretiyor ve bu sektörde aktif olarak yer alıyoruz. Kuruluş yılımız olan 2014 senesinden beri kalitemizden ve kuruluş felsefemizden ödün vermeden birinci sınıf ürünler imal ediyoruz. Kişiye özel tasarımlarımız, müşteri memnuniyeti ilkemiz ve deri alanında yaptığımız araştırmalarla markamızı hep bir adım yukarıya taşımayı hedefliyoruz.

Uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin birinci sınıf ürünler kullanabilmesi için gönül verdiğimiz deri cüzdan, deri çanta ve deri aksesuar gibi ürünler üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. En nihayetinde, azimli ve özverili ekibimizle birlikte Conceria Pelle markasını kurarak ülkemize ve dünyaya hizmet vermeye başladık. Uzun yıllar kullanılabilen, kalitesini belli eden, dünya modasına uygun ve kişiye özel tasarımlarla üretilebilen deri ürünlerimizle, sektörümüzde adımızdan söz ettirmeyi başardık.

Bu aşamadan sonra hem global alanda hem de yerli piyasada Conceria Pelle markasını zirveye doğru çıkartmayı ana amaç haline getirdik. Bu yolda, dünyadaki kıyafet ve aksesuar modasını yakın takibe alarak uzun soluklu ürün geliştirmeler yapıyor, yeni tasarımlarla müşterilerimizi memnun ediyoruz. Bunun yanında ürün kalitemizi sürekli olarak arttırıyor ve teknolojik gelişmelerle birlikte, en modern ve güncel hammaddeleri kullanmak için çaba harcıyoruz. Atölyelerimizde geçirdiğimiz saatler, ekibimizle yaptığımız uzun toplantılar ve firmamız için belirlediğimiz büyük hedefler doğrultusunda, markamızı hak ettiği yere getireceğimizden kesinlikle eminiz.Misyonumuz


Kalitesi, duruşu, yapısı ve doğallığıyla deri ürünleri birinci sınıf ve en özel şekilde üretmek ana görevlerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimizi her daim memnun etmek, kargo ve hızlı teslimat sağlamak ve özel tasarımlarla onların hayatlarına dokunmak bizim en büyük gayemizdir. 2014 yılından bu yana misyonumuzu özenle ve sabırla yerine getirdiğimiz gibi önümüzdeki dönemlerde de gözde deri markanız olabilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.Vizyonumuz


Gelişen teknoloji ve ilerleyen çağ ile birlikte deri ürünler de kendini değiştirmeye devam ediyor. Bizim vizyonumuz, bu değişime ayak uydurarak yeni çağın en kaliteli ürünlerini üretmek ve pazardaki konumumuzu zirve noktasına kadar çekmektir. Yatırımlarımız, çalışma aşkımız ve müşterilerimize duyduğumuz sevgi ile birlikte global alanda dahi hedeflediğimiz yerlere geleceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

KALİTELİ VE DAYANIKLI
KALİTELİ VE DAYANIKLI
Tasarımlarımızın tamamında birinci kalite %100 hakiki dana derisi kullanıyoru
BENZERSİZ
BENZERSİZ
İhtiyaca yönelik, kişiye özel, sizinle yaşayan, kullandıkça güzelleşen modeller üretiyoruz.
EL YAPIMI
EL YAPIMI
Üretimimizin her aşamasında geleneksel yöntemleri kullanıyoruz. Bütün ürünlerimiz usta ellerde üretilmektedir.
SÜRDÜRÜLEBİLİR
SÜRDÜRÜLEBİLİR
Başlangıçtan paketlemeye kadar her aşamada doğal ürünler tercih ediyoruz. Modası geçmez ve şık modellerimiz size uzun yıllar boyunca eşlik edecektir.

.